Meistä

Interbrands Oy

Me Interbrandsiläiset olemme joukko innostuneita alkoholibisneksen moniosaajia. Tiimissämme löytyy vankkaa kokemusta sekä ravintola- että vähittäismyyntialalta. Joukkoomme kuuluu mm. baarimestareita, sommeliereja ja yrityspuolen huippuosaajia ja toiminta-alueemme on koko Suomi.

Ravintola-alalla tilanteet muuttuvat nopeasti, niinpä myös me olemme valmiita reagoimaan asiakkaidemme tarpeisiin joustavasti ja lyhyelläkin aikataululla. Kehitämme jatkuvasti omaa toimintaamme ja tuotevalikoimaamme. Tarjoamme mielellään osaamistamme myös asiakkaidemme käyttöön esimerkiksi viini- ja ruokalistojen suunnittelussa, mainoskampanjoissa ja yrityskoulutuksissa.

Interbrands toimii kaikissa Pohjoismaissa ja Travel Retail – alalla, mikä laajentaa toimintakenttäämme ja vahvistaa toimintamahdollisuuksiamme koko pohjoisella markkina-alueella.

Interbrands Wines & Spirits

Pietarinkuja 3

FI 00140 Helsinki

+358 (0)9 682 9310

Johan Rehn
Managing director & partner
johan.rehn@interbrands.fi
+358 (0)400 507 970

Sami Itämeri
Commercial director
sami.itameri@interbrands.fi
+358 (0)400 426319

Jaana Virkki
Sales and marketing coordinator
jaana.virkki@interbrands.fi
+358 (0)50 325 5239

Kimmo Nylander
Portfolio director
kimmo.nylander@interbrands.fi
+358 (0)40 411 5651

Oscar Rehn
Product manager
oscar.rehn@interbrands.fi
+358 (0)44 5459701

Marko Timonen
Sales manager on premise
marko.timonen@interbrands.fi
+358 (0)40 582 1100

Juho Lokka
Sales executive & Brand ambassador
juho.lokka@interbrands.fi
+358 (0)50 327 7712

Emma Merta
Sales representative
emma.merta@interbrands.fi
+358 (0)40 828 6579

Mauricio Allende
Brand ambassador, Kyrö
mauricio.allende@interbrands.fi
+358 (0)40 775 7504

Mikko Pernu
Sales representative, Brand ambassador
mikko@shamanspirits.com
+358 (0)44 277 5500

Marko Merta
Sales representative
marko.merta@interbrands.fi
+358 (0)40 579 6080

Mirja Borgström
Sales representantive
mirja.borgstrom@interbrands.fi
+358 (0)40 5205575

Harri Åman
Sales representantive
harri.aman@interbrands.fi
+358 (0)400 108415

Salam Aadel Al Juboori
Key account manager
aadel.aljuboori@interbrands.fi
+358 (0)45 344 0502

Aleksi Virkki
Sales coordinator
aleksi.virkki@interbrands.fi
+358 (0)44 088 3112

Patrik Haga
Sales representantive, Domestic & Duty Free
patrik.haga@interbrands.fi
+358 (0)40 506 2934

Sonja Vartio
Marketing director
sonja.vartio@interbrands.fi
+358 (0)40 541 9911

Eevi Sippola
Digital & brand marketing manager
eevi.sippola@interbrands.fi
+358 (0)50 448 9966

Johanna Krogius
Marketing manager, Spirits
johanna.krogius@interbrands.fi
+358 (0)40 516 4062

Enni Väätänen
Trade promotion manager
enni.vaatanen@interbrands.fi
+358 (0)50 309 0877

Jan-Erik Räihä
Chairman of the board
jan-erik.raiha@interbrands.fi
+358 (0)400 508 250

Christian Nordgren
Board member
christian.nordgren@interbrands.fi
+358 (0)400 408 111

Ota yhteyttä

Nimi

Sähköposti

Puhelin
Aihe

Viesti

Haluan myös valikoiman ravintolahinnaston sähköpostiini