Meistä

Interbrands Oy

Me Interbrandsiläiset olemme joukko innostuneita alkoholibisneksen moniosaajia. Tiimissämme löytyy vankkaa kokemusta sekä ravintola- että vähittäismyyntialalta. Joukkoomme kuuluu mm. baarimestareita, sommeliereja ja yrityspuolen huippuosaajia ja toiminta-alueemme on koko Suomi.

Ravintola-alalla tilanteet muuttuvat nopeasti, niinpä myös me olemme valmiita reagoimaan asiakkaidemme tarpeisiin joustavasti ja lyhyelläkin aikataululla. Kehitämme jatkuvasti omaa toimintaamme ja tuotevalikoimaamme. Tarjoamme mielellään osaamistamme myös asiakkaidemme käyttöön esimerkiksi viini- ja ruokalistojen suunnittelussa, mainoskampanjoissa ja yrityskoulutuksissa.

Interbrands toimii kaikissa Pohjoismaissa ja Travel Retail – alalla, mikä laajentaa toimintakenttäämme ja vahvistaa toimintamahdollisuuksiamme koko pohjoisella markkina-alueella.

Johan Rehn
Managing director & partner
johan.rehn@interbrands.fi
+358 (0)9 682 9310
+358 (0)400 507 970

Sami Itämeri
Commercial director
sami.itameri@interbrands.fi
+358 (0)9 682 9310
+358 (0)400 426319

Jaana Virkki
Sales and marketing coordinator
jaana.virkki@interbrands.fi
+358 (0)9 682 9310
+358 (0)50 325 5239

Marko Timonen
Sales manager on premise
marko.timonen@interbrands.fi
+358 (0)40 582 1100

Juho Lokka
Sales executive & Brand ambassador
juho.lokka@interbrands.fi
+358 (0)9 682 9310
+358 (0)50 327 7712

Matias Westerholm
Sales executive
matias.westerholm@interbrands.fi
+358 (0)40 080 8680

Sonja Vartio
Marketing director
sonja.vartio@interbrands.fi
+358 (0)9 682 9310
+358 (0)40 541 9911

Patrik Haga
Sales representantive, Domestic & Duty Free
patrik.haga@interbrands.fi
+358 (0)40 506 2934

Johanna Krogius
Marketing manager, Spirits
johanna.krogius@interbrands.fi
+358 (0)40 516 4062

Aleksi Virkki
Sales coordinator
aleksi.virkki@interbrands.fi
+358 (0)9 682 9310
+358 (0)44 088 3112

Jukka Panttila
Chief trade analyst
jukka.panttila@interbrands.fi
+358 (0)9 682 9310
+358 (0)400 445 582

Oscar Rehn
Product manager
oscar.rehn@interbrands.fi
+358 (0)44 5459701

Marko Merta
Sales representantive
marko.merta@interbrands.fi
+358 (0)40 579 6080

Jussi Viljala
Sales representative & Brand ambassador
jussi.viljala@interbrands.fi
+358 (0)44 076 0628

Salam Aadel Al Juboori
Key account manager
aadel.aljuboori@interbrands.fi
+358 (0)45 344 0502

Enni Väätänen
Trade marketing assistant
enni.vaatanen@interbrands.fi
+358 (0)50 309 0877

Mirja Borgström
Sales representantive
mirja.borgstrom@interbrands.fi
+358 (0)40 5205575

Harri Åman
Sales representantive
harri.aman@interbrands.fi
+358 (0)400 108415

Eevi Sippola
Marketing coordinator
eevi.sippola@interbrands.fi
+358 (0)50 448 9966

Jan-Erik Räihä
Chairman of the board
jan-erik.raiha@interbrands.fi
+358 (0)400 508 250

Christian Nordgren
Board member
christian.nordgren
+358 (0)9 682 9310
+358 (0)400 408 111

Ota yhteyttä

Nimi

Sähköposti

Puhelin
Aihe

Viesti

Haluan myös valikoiman ravintolahinnaston sähköpostiini